środa, 23 listopada 2011

Porady prawne dla kłótliwych

Obok Wiechopodobnej (acz krakowskiej) scenki z sądu pracy, gdzie toczyły się dysputy na temat tego, czy małżeństwo pracodawczyni jest dzikie, czy niedzikie, mamy szereg porad dla tych, którzy chcieliby się poprocesować i nie wiedzą, czy mogą. Jako że kłótliwość Polakom nie przeszła, proponujemy ten cenny samouczek.


Za: "Tajny Detektyw" nr 39, rok I (11 X 1931)

5 komentarzy:

  1. Hoho, dawnom tu nie zagladal. No, Panie Dziejaszku, usmialem sie z tej calej Kaski, bo to i przecie kon by sie usmial, Panie Dziejaszku. Iscie heca na siedem fajerek!

    OdpowiedzUsuń
  2. W sumie porady prawne zawsze są dobre i jestem zdania, że warto jest się poradzić osób które znają się na prawie. Ja niestety nie znam się na prawie i faktycznie gdy jest mi potrzebna pomoc prawna to w kancelarii https://jakubowskazawada.com/ za każdym razem uzyskałem niezbędną pomoc prawną.

    OdpowiedzUsuń
  3. Szczerze mówiąc to wydaje mi się, że jeśli chodzi o takie zagadnienia jak prawa autorskie czy własność intelektualna najlepiej będzie Ci w stanie wyjaśnić to ta kancelaria https://www.tgc.eu. Jak najbardziej polecam Cis ię z nimi w tej kwestii skontaktować.

    OdpowiedzUsuń